Elektronik Kayıt (e-devlet üzerinden) Ve Diğer Yapılması Gereken İşlemler İçin Lütfen Bu Linki Tıklayınız. Bu Linkte Yazılanlar Ve Aşağıda Yazılanları Okumadan Kaydınızı Yapmayınız!!! 

Kayıt yaptırmak için okulumuza gelmenize gerek bulunmamakta olup, Elektronik Kayıt süreci tamamlandıktan sonra aşağıdaki belgelerin tamamlanıp, ilgili tarihlerde Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına teslim edilmesi gerekmektedir.

1) Havalimanı giriş kartı almasına engel oluşturacak herhangi bir Adli Sicil Kaydı veya Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmadığına dair belge.

2) Mesleği ve/veya meslekte verilen görevi icra etmesine engel oluşturacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmadığına dair tam teşekküllü bir hastaneden son 6 ay içinde almış olmak şartıyla heyet raporu almak (işitme kaybı/ eksikliği, görme kaybı/eksikliği vb). (Eğitim-Öğretim yılının ilk haftası "05 - 09 Ekim 2020 tarihleri arasında" elden Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına teslim edilecek.)

3) Eğitim Öğretim Kelkit İlçemizde verilecektir. Derslerin başlangıç tarihi 05.10.2020 olarak belirlenmiştir.Derslerin yüzyüze veya online olacağı henüz netleşmemiş olup, en kısa sürede öğrencilerimize bilgilendirme yapılacaktır. Lütfen bu sayfadaki duyuruları takip ediniz.

4) Kredi/Burs ve Yurtlarla ilgili Üniversitemizin veya Yüksekokulumuzun herhangi bir yetkisi bulunmamaktadır. Kredi/Burs ve Yurtlar için lütfen bu linki tıklayınız.